Spolupráce 

S kým spolupracuji

Dobřichovické trhy - když jsem před lety hledala trhy, kde bych mohla pořádat dílničku, vyšli mi vstříc právě v Dobřichovicích. Trhy v Dobřichovicích jsou moje 

Různí tvůrci - na trhy nebo dílničky totiž nejezdím vždycky sama. V rámci trhů, jarmarků, dílniček, školních dnů, vánočních workshopů a dalších akcí se navzájem zastupujeme nebo si vypomáháme spolu s dalšími tvůrci. Občas během dílniček nebo na trzích vypomůže i můj syn. S kým se tedy na akcích můžete potkat? Seznamte se, prosím! 


Honza Merhaut 

https://www.hracky-merhaut.cz

Vyrábí úžasná dřevěná zvířátka, oblíbená dětmi i rodiči. Děti si také mohou opracovat polotovary a namalovat dřevěná zvířátka a postavičky. Často je to poprvé, kdy si děti vyzkouší práci se dřevem, pilníčky, brusným papírem.  

Katka Knapová 

https://www.fler.cz/myosotishandwork

Katka je moje dlouholetá kamarádka, tvůrčí duše, pomáhala v začátcích s dílničkou. Dodává nápady a materiál - například navlékání korálků a náramky zavedla právě Katka. 

Darkmoon - Věra Slívová

https://www.fler.cz/darkmoon

Vyrábí šperky z drátků a korálků, na některé prodejní akce jsme jezdily spolu, jsme takové spolubojovnice. Jsem ráda, když si děti v rámci dílničky mohou vyzkoušet i její drátkování. 

Jana Rosie Dvořáková

https://janarosie.cz

Maluje krásné obrázky, občas vypomůže jako lektorka při dílničkách. V rámci dílniček s dětmi maluje, její obrázky děti milují. Jsem ráda, že jsme se poznaly. 

 

Kryštof Wagner

Můj syn, od svých 12 let se mnou jezdil na dílničky jako morální podpora a kreativní výpomoc, teď už je dospělý a zaskakuje nejčastěji na dílničkách u dřevěných zvířátek, ale potkat ho můžete i na akcích, kde je jen výtvarná dílnička. 

Dobřichovické trhy, p. Cvrčková

https://www.dobrichovicketrhy.cz

Trhy se konají každou lichou sobotu u zámku Dobřichovice pod lípou na Křižovnickém náměstí. Je to krásné místo, trhy mají rodinnou atmosféru. Pod stromem na břehu Berounky je možné uspořádat piknik pro vás i přátele. Káva, občerstvení, spousta zboží a potravin v příjemném prostředí.