O mně 

Nejraději šiju věci, které jsou jednoduché, ale doladí interiér a dodají příjemnou a útulnou atmosféru. Líbí se mi režné vzorované látky, látky s dekorem květin a přírodními motivy. Základy šití mě učila maminka, inspirací mi ale byla i moje babička, která na svém šlapacím stroji ušila cokoliv. Její šicí stroj mám dodnes, nedávno jsem ho nechala opravit a až bude chvilka, zkusím šlápnout do pedálu a něco zkusím na stroji ušít. 

Trhů a jarmarků se účastním od roku 2015 podle toho, jak mi čas dovolí. Byla jsem například na trzích v Nymburce, Úněticích, v Holubicích, ve Velkých Přílepech, Vyšehořovicích, v Praze na Ořechovce a na Ladronce, v Libčicích nad Vltavou, ve Velkých Přílepech i na několika základních školách v Praze i mimo Prahu.  

Na jaře 2019 jsem uspořádala svoje vysněné kurzy šití pro děti i dospělé a také jsem vedla kroužek šití na Základní škole v Libčicích. Všechny kroužky a kurzy mě moc bavily a účastnice určitě taky. Až dostuduji školu a koronavirus se dá na ústup, budu nějaké kurzy a šicí workshopy zase určitě pořádat. Zatím alespoň pořádám menší šicí kroužek v Zákolanech.

V posledních letech také zažívám velké změny ve svém životě. Před několika lety jsme se se synem přesunuli z pražské Zbraslavi do venkovské krajiny za Prahu a naší malou rodinu doplňují psi a kočky v různém počtu.

Také jsem se rozhodla vystudovat školu se sociálně - pedagogickým zaměřením a posledních několik let pracuji na základní škole jako asistentka pedagoga a vychovatelka v družině u prvňáčků. Je to velmi inspirativní!

Miluji barvy a barevné kombinace, luční kvítí, stromy, zvířata, venkov i zajímavá městská zákoutí. Kromě šití ráda fotím a toulám se krajinou. Jsem také vášnivý psanec a čtenář, mám ráda historii i knížky a filmy s inspirativními příběhy, poslouchám vzdělávací pořady a sleduji videa s návody na Youtube.

Lásku k fotografování využívám nejen při svých toulkách krajinou, ale i při fotografování svých výrobků do e-shopu. Ráda se vracím na místa a akce, kde je hezky a kde jsou dospělí i děti, které znám.

To všechno se promítá do toho, co tvořím. ❤