O mně 

Miluji barvy a barevné kombinace, luční kvítí, stromy, zvířata, venkov i zajímavá městská zákoutí. Ráda šiji, fotím, toulám se krajinou. Šít mě učila maminka, inspirací mi ale byla i moje babička, která na svém šlapacím stroji ušila cokoliv. Jsem vášnivý psanec a čtenář, mám ráda knížky a filmy s inspirativními příběhy, poslouchám vzdělávací pořady a sleduji videa s návody na Youtube. 

Moc ráda jezdím dělat dílničky pro děti nebo na kurzech šití pomáhám dětem i dospělým objevovat radost ze svobodného tvoření a vlastní práce. Lásku k fotografování využívám nejen při svých toulkách krajinou, ale i při fotografování svých výrobků do e-shopu. Ráda se vracím na místa a akce, kde je hezky a kde jsou dospělí i děti, které znám.

To všechno se promítá do toho, co tvořím. 

V posledních letech také zažívám velké změny ve svém životě. Před několika lety jsme se se synem přesunuli z pražské Zbraslavi do venkovské krajiny za Prahu, studuji školu se sociálně - pedagogickým zaměřením a změnila jsem několikrát povolání, když jsem z práce asistentky v malém nakladatelství skočila do sociálního sektoru a začala jsem pracovat jako pečovatelka u seniorů, asistentka v domově pro osoby s autismem a nakonec jsem začala pracovat ve školství, pracuji na základní škole jako asistentka pedagoga a vychovatelka v družině.