O mně 

Mám ráda pestrou činnost a proto šiji kromě bytového textilu i různé textilní dekorace nebo pracuji se dřevem, sušenými květinami i různými přírodninami. Pořádám akce pro děti i dospělé a ráda předávám svoje znalosti jiným.

Šití

Nejraději šiji bytový textil, který je jednoduchý, ale doladí interiér a dodá příjemnou a útulnou atmosféru. Líbí se mi režné vzorované látky, látky s dekorem květin a přírodními motivy. Absolvovala jsem roční Školu šití v Praze, ale základy šití mě učila maminka a inspirací mi byla i moje babička, která na svém šlapacím stroji ušila cokoliv. Její šlapací šicí stroj mám dodnes. 

Kurzy, trhy, jarmarky

Protože je o šití velký zájmem, pořádám kurzy šití pro děti i dospělé.

Ráda jezdím na trhy a jarmarky se svými výrobky i se svojí rukodělnou dílničkou. Dílnička je určena převážně dětem, ale ráda v ní přivítám i jejich rodiče nebo i další dospěláky, kteří si chtějí vyzkoušet různé tvoření nebo vyrobit nějaký vlastní výrobek.

V poslední době jsem začala vyrábět dřevěné domečky, které si každý může v rukodělné dílničce nebo i doma dozdobit podle vlastního vkusu.

Něco více o mně

Původně jsem vystudovala střední zdravotnickou školu a profesí jsem zdravotní sestra, ale protože po listopadu 1989 bylo hodně zajímavých pracovních příležitostí, pracovala jsem jako asistentka u mentálně postižených osob, ve školství, v účtárně, jako manažerka v marketingu, jako asistentka v alternativním nakladatelství nebo jako terénní pečovatelka

Protože jsem postupem doby chtěla, aby moje práce měla i nějaký vyšší smysl, začala pracovat u seniorů a posledních několik let pracuji na základní škole jako asistentka pedagoga a vychovatelka v družině. 

Vystudovala jsem vyšší odbornou školu se sociálně - pedagogickým zaměřením a nyní studuji vysokou školu s pedagogickým zaměřením, obor vychovatelství - pedagogika volného času.

Ráda fotografuji a lásku k fotografování využívám nejen při svých toulkách krajinou, ale i při fotografování svých výrobků.

Hodně chodím na procházky se svými pejsky a ráda jezdím na kole. Ve volném čase si ráda přečtu zajímavou knížku nebo se podívám na pořad záhadách a tajemnu.