Rosabella.cz
Aktuality

Látkový králíček s tmavě červenou mašličkou. Látka - dekor tmavě červeno-růžových růžiček a tmavě zelených lístečků na přírodním režném podkladu. Silnější vazba a větší gramáž látky.

Pokud se chcete věnovat trochu víc domácímu šití, pak doporučuji obchod Tchibo - opět naskladnili a prodávají například skládací řezací podložku, sadu nůžek nebo svorky na látku či cívky spodní niti, také skvělý jehelníček na ruku - jsou opravdu fajn a na domácí šití bohatě stačí a díky jejich barvě je jen tak nepřehlédnete. Skládací řezací...

Hezké jaro

23.04.2020

Přeji všem KRÁSNÉ JARO! Bára Žemličková - Rosabella

Skvělá dílnička v rámci trhu a rozsvícení vánočního stromu v Holubicích. Dílnička se konala v krásných prostorách holubického Obecního úřadu od 14 do (prodloužených) 18 hodin a bylo hezké potkat tolik dětí, které si nejen chtěly udělat dřevěná zvířátka, která pro ně vyrábí Honza Merhaut, ale i ušít pejska nebo srdíčko. Některé děti dokonce držely...


Sada tří polštářků s dekorem šedých medvídků a sytých malinově růžových hvězdiček na bílé. Dva čtvercové polštářky a jeden podlouhlý. Ručně zapošito skrytým stehem.

30 cm x 30 cm - motiv medvídků na obou stranách
30 cm x 30 cm - jedna strana medvídci, druhá bílá
60 cm x 30 cm - jedna strana medvídci, druhá bílá...

Sada polštářků - srdíčka na šedé
Tři polštářky s fotiskem - dekor červenách a šedých vzorovaných srdíček na šedém podkladu. Dva čtvercové polštářky a jeden podlouhlý. Ručně zapošito skrytým stehem.
Velikost polštářků:
28 cm x 29 cm - 2 kusy
61 cm x 19 cm - 1 kus
Polštářky jsou plněny kvalitní polštářovou výplní - 100% PES kuličkami....

NOVÉ POLŠTÁŘKY v obchůdku! S motivem podzimně zbarvených listů na režném podkladu. DVĚ VARIANTY - Polštářek s jednostranným motivem barevných podzimních listů na režné a druhá strana polštáře je v barvě režné, nebo jsou obě strany polštářku s dekorem listů.
Výraznější strukturovaná vazba, vyšší gramáž, dekorační látka příjemná na omak,...