Rosabella.cz
Aktuality

Skvělá dílnička v rámci trhu a rozsvícení vánočního stromu v Holubicích. Dílnička se konala v krásných prostorách holubického Obecního úřadu od 14 do (prodloužených) 18 hodin a bylo hezké potkat tolik dětí, které si nejen chtěly udělat dřevěná zvířátka, která pro ně vyrábí Honza Merhaut, ale i ušít pejska nebo srdíčko. Některé děti dokonce držely...


Sada tří polštářků s dekorem šedých medvídků a sytých malinově růžových hvězdiček na bílé. Dva čtvercové polštářky a jeden podlouhlý. Ručně zapošito skrytým stehem.

30 cm x 30 cm - motiv medvídků na obou stranách
30 cm x 30 cm - jedna strana medvídci, druhá bílá
60 cm x 30 cm - jedna strana medvídci, druhá bílá...

Sada polštářků - srdíčka na šedé
Tři polštářky s fotiskem - dekor červenách a šedých vzorovaných srdíček na šedém podkladu. Dva čtvercové polštářky a jeden podlouhlý. Ručně zapošito skrytým stehem.
Velikost polštářků:
28 cm x 29 cm - 2 kusy
61 cm x 19 cm - 1 kus
Polštářky jsou plněny kvalitní polštářovou výplní - 100% PES kuličkami....

NOVÉ POLŠTÁŘKY v obchůdku! S motivem podzimně zbarvených listů na režném podkladu. DVĚ VARIANTY - Polštářek s jednostranným motivem barevných podzimních listů na režné a druhá strana polštáře je v barvě režné, nebo jsou obě strany polštářku s dekorem listů.
Výraznější strukturovaná vazba, vyšší gramáž, dekorační látka příjemná na omak,...

Malé barevné LÁTKOVÉ ŽIRAFY plněné PES rounem do polštářů. Žirafky jsou s ocáskem, s hřívou nebo bez hřívy a ocásku, aby si mohl vybrat opravdu každý. Žirafa je vhodná i pro malé dětské ručičky.