Tvořivá dílnička v Dobřichovicích letos opět bude!!

30.03.2018

Jsem moc ráda, že jsme se opět domluvili s paní Cvrčkovou z Dobřichovic a že i letos se budeme pořádat v Dobřichovicích Tvořivou a rukodělnou dílničku pro děti.

Kromě malování, razítkování, hrátek s papírem nebo navlékání korálkových náramků a náhrdelníků si budete samořejmě moci opracovat a nabarvit dřevěná zvířátka, která vyrábí Honza Merhaut, vyzkoušet malování na textil nebo větší slečny (a maminky) vyzkoušet tvoření šperků - náramků z paměťového drátu, náušnice nebo náramek na nohu.

Pro malé dětičky bude k dispozici opět hernička s kostkami a pokud bude čas tvořit, i ušitými hračkami.

Moc se na všechny těším, Dobřichovice jsou totiž moje srdeční záležitost. Trh se vám vyplatí navštívit i v případě, že nejste z Dobřichovic. Ráno jsou tu totiž vždy snídaně formou pikniku - na dece na trávě, nebo u stolečků pod stromem a kromě nákupů si můžete užít krásné dopolednu Berounky, případně si udělat výlet po okolí nebo na Karlštejn. Do Dobřichovic dojedete i vlakem, jen pak musíte jít kousek pěšky.

Termíny trhů v Dobřichovicích v roce 2018, na kterých bude Tvořivá a rukodělná dílnička vždy od 10,00 do 12,30 nebo 9,30 do 12,30 (dle počasí):

  • sobota 12. a 26. května
  • sobota 9. a 23. června
  • sobota 7. a 21. července
  • sobota 4. a 18. srpna
  • sobota 15. a 29. září
  • sobota ​13. října


Pozor! V sobotu 1. září 2018 trhy nebudou, tento termín se zde konají Vinařské slavnosti.

Internetové stránky trhů naleznete zde  www.dobrichovicketrhy.cz.
Internetové stránky Dobřichovic zde:  www.dobrichovice.cz.

Krásné jaro a těším se na viděnou!

Bára Žemličková